Każdy lubi mieć wybór…

Popularność olei w pielęgnacji ciała i włosów stale rośnie. Nie dzieje się tak bez powodu, dzięki zawartym w nich dzięki obecnym w nich witaminom i minerałom (zawierają, jakie?), kwasom tłuszczowym stan naszych włosów i skóry znacznie się poprawia.

Coraz więcej coraz więcej z nas jest świadomych ich wyjątkowych właściwości. Prócz tych podstawowych jak nawilżanie i odżywianie wymienić należy regenerację, wzmocnienie, ochronę i pielęgnację. Pozwala to na dobór produktu dopasowanego do typu skóry.

Wszystko to jednak pod warunkiem, że sięgniesz po produkt dobrej jakości, co to znaczy… ?

Najlepsze oleje pochodzą z upraw ekologicznych i są tłoczone na zimno, zachowując w ten sposób wszystkie wymienione właściwości. Masz wówczas pewność, ze olej będzie bezpieczny dla twojej skóry oraz zapewni Ci skuteczną i delikatną pielęgnację. Rodzaj oleju powinnaś dopasować indywidualnie w zależności od Twoich potrzeb.

A Ty, który olej wybierasz?

GlySkinCare Organic Oils to linia kosmetyków oparta na sześciu olejach organicznych z różnych zakątków świata. Nasze oleje otrzymywane są w procesie tłoczenia na zimno, posiadają certyfikaty EkoCert oraz Soil Association świadczące, że rośliny oraz gleba z której wyrosły nie miały styczności z nawozami sztucznymi. Delikatne formuły kosmetyków pozbawione są SLS, SLES oraz barwników.

6 olei oznacza to, że mamy aż 6 serii dedykowanych różnym potrzebom pielęgnacyjnym włosów i ciała.

Dlaczego postawiliśmy na taką różnorodność?

My, kobiety bardzo się od siebie różnimy. Cenimy to, że jesteśmy w perfekcyjny sposób niedoskonałe, a przez to wyjątkowe. Dlatego chcielibyśmy abyś miała szeroki wybór, bo wiemy, że najlepiej znasz swoje upodobania.

Tylko od Ciebie zależy, który olej stanie się Twoim ulubionym!

Linia Organic Oils

Poznaj asortyment produktów zawierających oleje organiczne.